09:00 - 18:00 по будням
09:00 - 18:00
по будням
09:00 - 18:00
по будням
Категорії

7 помилок в підсвітці меблів

Меблева індустрія стрімко розвивається. На перший план виходять чіткість ліній, функціональність та простота. На даному етапі розробники меблів працюють пліч-о-пліч з дизайнерами. Це дозволяє створювати не просто шафи та ліжка, а справжні витвори мистецтва.

Один з найбільш поширених прийомів, які додають інтер’єру високої естетики та оригінального дизайну - підсвічування меблів. Варіантів світлотехнічних приладів для цих цілей на ринку сьогодні достатньо, і кожен з них можна використовувати в залежності від потреб та бажаного ефекту в інтер'єрі.


Але при монтажі та виборі світильників для підсвітки меблів господарі часто повторюють одні й ті ж помилки. І потім у результаті монтажу не вдається досягти бажаного ефекту, а іноді можна й зовсім зіпсувати враження про інтер'єр.

Вибір типу світильника

Це один з найскладніших процесів, тому щоб не помилитися слід враховувати особливості поверхні, де ви збираєтеся розмістити підсвітку, а також важливо продумати кінцевий результат.

Для підсвітки меблів використовують:

  • накладні та врізні світильники;

  • світильники для полиць та ящиків;

  • світлодіодні стрічки та трубки;

  • світильники з гнучкими ніжками.

Кожен з цих світильників буде доречним в певному місці та в конкретній ситуації. Тому якщо ви побачили підсвітку шафи-купе накладними світильниками у своїх друзів, це не означає, що вам такий варіант підійде.

Як не допустити помилок і правильно доповнити інтер'єр за допомогою меблів з підсвіткою?

Місце розміщення

Вибрати ділянку всередині шафи для розміщення підсвітки досить складно. Те саме стосується кухонних шаф. Світло ні в якому разі не повинно сліпити вас чи заважати. Якщо ви встановлюєте підсвітку для зручного пошуку необхідних речей, то краще, щоб потік світла падав збоку або згори. А якщо підсвітка виключно декоративна, подумайте, на чому саме ви хочете акцентувати увагу.


Колір світла

Неправильний вибір відтінку світла може зіграти злий жарт і перетворити місце підсвічування меблів в острів, який вибився із загального інтер'єру. Якщо справа стосується спальні, то вибирайте теплі приглушені тони. Для підсвітки кухонних шаф підходять більш яскраві.

Герметичність

В місцях, де світлодіодна стрічка часто контактує з водою, необхідно використовувати спеціальні герметичні стрічки. Їх кріплять до днищ ліжок, диванів тумб для досягнення ефекту летючих меблів.

Кріплення

Не забудьте про спеціальні кріплення та захисні накладки. Вони не просто спростять процес монтажу, але і зроблять зовнішній вигляд меблів завершеним.


Неправильний розрахунок потужності


Світильники вбудовані в фасад меблів можуть стати причиною її псування. Неправильний розрахунок потужності світла може змінити колір навколо світильника або зіпсувати поверхню взагалі. Оптимально в даному випадку виглядають світлодіодні прилади малої потужності.

Місце для датчиків і проводів

Часто виникає проблема з тим, що краще заховати та замаскувати провід та датчики. Якщо ви вирішили дообладнати меблі з підсвіткою, які вже давно стоїть у вас вдома, то напевно будуть проблеми з місцем розташування датчиків. Заздалегідь продумайте цей момент, адже після того як ви зробите отвори в фасадах, може бути пізно.

Надлишок світла

Світло, що використовується для підсвітки меблів, не повинно бути інтенсивним. Це декоративне освітлення, тому не радимо позбавляти його такого шарму.  Вигідно підсвічувати полиці в шафах і спростити пошук необхідних речей можна за допомогою невеликого сенсорного світильника.


Заміна ламп

Нічого не вічно і рано чи пізно лампочки в світильниках навіть невеликої потужності перегорають. Одна зіпсована лампочка може зіпсувати враження про інтер'єр, тому подбайте про їх заміну якнайшвидше.

Інтернет-магазин LIGHTYOU https://ly.ua/ua/ пропонує широкий вибір освітлювальних приладів для оформлення домашнього, офісного та громадського інтер'єру. Вони допоможуть зробити ваш простір унікальним та підкреслити хороший смак його власників.


#}